• Свеж
Крајбрежен накит со висок полиран куполен челик прстен од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит со висок полиран куполен челик прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 527.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Крајбрежниот накит со висок полиран куполен не'рѓосувачки челик прстен (4мм) едноставен и елегантен, овој куполен не'рѓосувачки челик опсег има висока полирана завршница што нема да избледи или оцрнува. Дали како модерен свадбен бенд или додаток, сигурно е да се надополни кој било стил. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 1/8 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 3 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Унисекс, машки, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mossy Oak Pink Break Up Women's'sенски камо не'рѓосувачки челик прстен со вкрстени четкани рабови и луксузна удобност се вклопуваат

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

DEN 255.84

Четкајте го машкото камо камо прстен од не'рѓосувачки челик со вкрстени четкани рабови и вклопуваат лукс удобност

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

DEN 2.00

Цевка Сече Волфрам Прстен-0.21 ctw Смарагд 3-камен Бенд-Персоналните Волфрам Свадба Прстен-Обичај Направени Мај Rithstone Прстен

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 35 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА.Стил# TN0191 WD0 21ctw Смар�

DEN 6387.20