• Свеж
Автограмска рамка за Jerseyерси, Тексас Ренџерс

Автограмска рамка за Jerseyерси, Тексас Ренџерс

DEN 3999.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Покажете ја вашата поддршка за спортот што го сакате со оваа MLB 36 X44 автограмирана рамка за Jerseyерси. MLB 36 X44 Autographed Jersey Frame, 2010 Texas Rangers : Autographed Jersey. Сопствена табла за име. Монтирани во подготвена рамка за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.