• Свеж
Црвен Фустан За Жени Женски Плус Секојдневни Фустани Фустан Цврста Секојдневна Женска Боја Суспендер Женски Фустан Без Ракави Слоевити Фустани Жени

Црвен Фустан За Жени Женски Плус Секојдневни Фустани Фустан Цврста Секојдневна Женска Боја Суспендер Женски Фустан Без Ракави

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Должина на облека : Редовнопроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Декорација : Ниедна1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењеродот : Женски Материјал : полиестеритем специфики3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Тип На Шема : Печатењесезона : Должина На Пружинскиот Ракав : Без Ракави2. Стилскиот и модниот ве прават попривлечни стил : Модна Јака : врвна тежина : 140~190g (S-3 XL) Женски Долги Фустани Летен Виолетов Фустан За Жени Женски Летен Оглавник Фустан Симпатична Плажа Фустани За Жени Женски летна Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Должина : 116см/45.67"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65" Должина : 117см/46.06"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 92см/36.22" Должина : 118см/46.46"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 96cm/37.80" должина : 119cm/46.85"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 100cm/39.37" должина : 120cm/47.24"големина : Xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 104cm/40.94" ДОЛЖИНА : 121СМ/47.64" 2. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Женски Цветни Печати Кола Вратот 3/4 Ракави Долги Макси Секојдневни Кошули Фустан Ј Туника Фустан Кисела Краставица Фустан Женски Миди Фустан Со Долги Ракави Хациенда Фустан. Јака : Врвни Цветни Фустани За Жени Работат Секојдневен Долг Вграден Фустан Краток Макси Фустан Врвни Летни Фустани Жени Секојдневни Фустани со Појас За Жени. Тип на шема : Печатење Лесен Женски Гроздобер Фустан Неформални Макси Фустани Жени Жени Ромпер Фустан Деколте Фустан Кратки Фустани За Жени Работат Секојдневно. Тежина : 140~190гр (С-3ХЛ) Кратки Секси Фустани За Жени Макси Сарафани За Жени Секојдневни Летни Деловни Секојдневни Фустани со Долги Ракави За Жени Женски Дводелни Фустани Костум За Матурски Фустани За Жени плус Големина. 1. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Женски Фустани Со Научен Фустан Фустани Со Орхидеи За Жени См Гардероба Фустани Секојдневен Свечен Фустан Женски Фустани Миди Макси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Летни Фустани Со Ракави Тексас Фустани За Жени Секојдневни Жениads И Зима В Влошки За Рамо На Вратот Фустан Со Долги

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен,Моден Одговара : одговара т�

DEN 255.84

Женски Фустани Дами Цевка Врвот Без Грб Страна Пресече Школка Пердув Фустан Надвор Од Рамо Ракави Фустани За Жени Бела Л

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

DEN 479.84

Фустани За Жени Плус Големина На Вратот На Екипажот Ден На Независност Печатење Фустан За Сонце Без Ракави Син Хххл

За Претстојните сите денови.86" големина : xxl Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 БИСТА : 110СМ / 43 ве молиме биде

DEN 3.33