• Свеж
Свечени Фустани Фустан За Забава Со Монистра Со Монистра Со Долги Ракави

Свечени Фустани Фустан За Забава Со Монистра Со Монистра Со Долги Ракави

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

55 "Рамо : 40cm/15.61" Рамо : 38см/14. Женскиот мини фустан е совршен за наметка, коктел, забава или секојдневна употреба.Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката. Големина : Л Биста : 98см/38,58 "Половината : 98см/38,58 " Рамо : 39см/15,35" Ракав : 62см/24,41 "Должина : 90см/35,43".52" Рамо : 41cm/16.Големина : С Биста : 88см/34.65 "Рамо : 37см/14.61 "Половината : 93см/36. Фустани за жени 2023, шик сплит полите со високи потпетици, ќе бидете во фокусот на толпата.52 "Половината : 108cm/42. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа.14 "Ракав : 64cm/25. Големина : М Биста : 93см/36. Може да се комбинира и со јакни, чизми, сандали и други додатоци за да се создаде секојдневен и удобен изглед.Материјал : тежина На Полиестер пакет : 350 Совети За Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење, Ниска Температура за Пеглање, Не Смалување или Бледнеење по Миењето : Никогаш надвор од мода шарени комбинира со вратоврска назад и избледени дизајн. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Големина биста половинарамномерни должини88см/34. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа.65 тој е мек, лесен, пријателски за кожата и многу дише.22 " Женски Празник Партија Sequin Монистра Чипка До Долги Ракави Фустан Фустанкарактеристики : Мека и лесна ткаенина, сугерираат на железо на ниско ниво пред носење!Со Чевли Со Високи Потпетици Очила За Сонце И Стилови На Коса. Големина : XXL Биста : 108cm/42. Женски фустани големина Е И, ве молиме погледнете ја големината на сликата.62 "Должина : 88см/34. Совршено над должината на коленото, соодветно покажете ги вашите прекрасни нозе, што го прави овој каузален фустан погоден за различни места - свечен, датира, свадба, дипломирање, враќање дома, роденден, коктел, забава, клуб, вечера, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор, пролет, aut и секојдневно носење.96 "Ракав : 61см/24. Овој женски фустан прави и одличен подарок за некого. Големина : XL Биста : 103cm/40.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глонме Дами Миди Фустани Долги Ракави Кошула Фустан Копче Надолу Жени Ретро Гроздобер Ревер Армија Зелена Л

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Кошула Фустан, Обични Миди Фустани, Пролет Fall Фустан

DEN 287.84

Женски Плажа Фустан, Долги Ракави Миди, Длабоко V-Вратот Високо-Намалување На Предната Сплит Лабава Тече Летна Облека

Женски Летен ФустанБлагодарение на супериорниот квалитет на материјалите, ткаенините се малку отпорни

DEN 574.08

Женско копче надолу Цветни Фустани Со Џебови Без Ракави V Вратот Миди Обични Лабави Плисирани Фустани За Жени М

***** Добредојдовте во продавницата НА ФАИВАД, ви посакувам среќен шопинг! ***** Faiwad Женски Копче надолу Цве�

DEN 2.33

Жени Мода Летен Фустан Дами Кариран Печатење Ревер Со Долг Ракав Еден Кариран Панел ВНАТРЕШНА Надворешна Забава XL

43" Половината : 70см / 27 Добро за секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа, коктел или други активнос�

DEN 1.33

Женски Обични Фустани За Женски Партиски Фустан Лабава Без Ракави Средна Должина V - Вратот Миди Цврста Црна Л

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

DEN 2.00