• Свеж
Докерс Машки тенок фит паметен плетен удобност плетени кино панталони

Докерс Машки тенок фит паметен плетен удобност плетени кино панталони

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесни и разноврсни, овие чиности ќе ви помогнат да одите каде и да ве однесе денот во стил. Ги направивме од плетена ткаенина што се протега во секоја насока и се чувствува како омилена џемпери. Разноврсен фаворит изграден со удобност во умот. Истегнување на нивото на перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Единствени поволни цени за деловни карирани панталони за машка панталони, обични тенок вклопуваат проверени панталони

Карираниот дизајн на слаби формални панталони е модерен и карактеристичен Тенок прилагодување на прил�

DEN 319.84