• Свеж
Без граници машки карго ткаени џогери

Без граници машки карго ткаени џогери

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Товарните панталони и џогери се комбинираат за овие кул панталони од трендови од без граници. Ажурирајте ја гардеробата и исфрлете го тексасот за пар ткаени џогери со удобни џебови за карго за да ги носите вашите најважни работи каде и да одите. Еластичната, истегнување на половината на џогерите на овие мажи ве одржуваат пријатно додека сте во движење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина на M. Еластична половината; влечење. Зип џебови на страните. Товарни џебови. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Товари џогери за мажи од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.