• Свеж
Под оклоп на мажите и големите машки ривали на руно, целосна патенти, големини до 2xl

Под оклоп на мажите и големите машки ривали на руно, целосна патенти, големини до 2xl

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Слој, нагоре, зипл и подготвен да оди! Под ривалскиот ривал на оклоп, руно, со целосна зипска качулка за мажи е случајно и спортски додаток на вашата гардероба. Изработена во удобна ткаенина со мек ентериер, оваа худи за мажи со целосна зип е класичен, разноврсен слој за секојдневни излегувања или загревање за време на вежбање. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : Предните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор; Врза за влечење; детали за логото на градите; ребрести манжетни; долен полите; средна тежина. Машки ривалски ривалски руно, целосна поштенска худи од „Под оклоп“. е посветена да понуди квалитетни производи со исклучителна вредност. За да се служи таа цел, овој производ не беше купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер на трети страни, придружено со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни од набавката од која било причина, видете ја стандардната политика за враќање.- https : //www./returns.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.