• Свеж
Мојот херој академија и здраво писе машка качулка

Мојот херој академија и здраво писе машка качулка

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спарување на херои на скратеност со херои од МХА? Генијалец. Оваа худи има здраво писе x мојот херој академија кросовер уметност. Екстремно мека и совршена за целодневно носење, оваа чудесна е идеална за секој вентилатор на аниме. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; графички однапред. © Kohei Horikoshi and Sanrio, сите права се задржани. Мојот херој академија и здраво писе графички худи за мажи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.