• Свеж
Оригинални дики машки опуштени ултра ултра тешка биб во целост

Оригинални дики машки опуштени ултра ултра тешка биб во целост

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Доверливите и тестирани временски тестови, оригинални комбинезони на Дикис, се дополнуваат до најтежните работни места. Издржливиот, памук во тешка категорија издржува какви било елементи на работниот ден може да ви го фрли патот. Плус, двојното зашивање игла обезбедува максимална цврстина и подолго абење и солза. Овие комбинезони исто така обезбедуваат крајна алатка, во која има повеќекратни џебови на градите, џеб од патент на предниот дел и големи џебови на грбот. Elsе работите лесно да знаете дека вашите најважни алатки се на прстите со јамката на чеканот и џебот на владетелот за без напор пристапност. Дозволете им на овие комбинезони на BIB да го направат тешкиот кревање за да можете да се фокусирате на задачата што е на располагање. Опуштено вклопување; Издржлива ткаенина во тешка категорија; Двојно зашивање игла за подолго абење; Мулти одделни џебови на градите; Џеб од патент однапред; Џеб на владетелот; Големи џебови; Јамка на чекан; Деним : 100% памучен тексас; Облеката исплакната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.