• Свеж
Кошницата на џејми На Маса Лимон Внесе Суров Мед Чист Мед Оз Шише

Кошницата на џејми На Маса Лимон Внесе Суров Мед Чист Мед Оз Шише

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Суров, природен мед од нашата фарма до вашата трпеза. За сервирање : Загрејте ја шолјата мед Какао Сируп со 2 чаши млеко на тивок оган. Кошницата На Џејми За Трпеза Медот не содржи адитиви или вештачки засладувачи од секаков вид. Пробајте Ја Кошницата на Другите Џејми за да Ги Трпите вкусовите на мед денес! : Кошницата на џејми На Маса 100% Суров Мед И Чешел, Чист Мед, Кошница Од 16 мл Тегла Џејми До Маса 100% Суров Мед И Чешел, Чист Мед, Шише Од 24 мл Кошница На Џејми До Маса 100% Суров Мед И Чешел, Чист Мед, Кошница Од 16 мл Кошница На Џејми До Маса 100% Мед Од Диво Цвеќе Суров Мед Со Саќе, 24 Оз Кошницата На Џејми На Маса Цимет Внесе Суров Мед Чист Мед 12 мл кошница Џејми на Маса Лимон Внесе Суров Мед Чист Мед 12 Мл Шише Џејми Кошница На Маса морска сол Внесе Суров Мед Чист Мед, 12 мл кошница Џејми на маса Ванила Грав Внесе Суров мед, 12 Мл Шише. Пред сервирање победи со ротирачки тепач. Лесна замена на шеќер во кафе, чај, печива и рецепти. Придобивките Од Суровиот Мед Кошницата На Џејми До Трпезниот Суров Мед е засладувач на природата, со витамини и хранливи материи кои не се наоѓаат во шеќерот или вештачките засладувачи.Мед од фарма До Трпеза натопен со природен Лимон Суров мед, природен засладувач, во погодно шише од 12 унци 100% природно, собрано Во САД Вкусете Ја Разликата! 100% ЧИСТ, Суров, Целосно Природен Мед која е разликата помеѓу обичниот мед и Суровиот мед на Џејми? Нашиот суров мед се зема директно од нашата кошница до шишето што оди на вашата трпеза.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.