• Свеж
Адисон И Лејн Кали Плоштад Кафе Маса

Адисон И Лејн Кали Плоштад Кафе Маса

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа масичка инспирирана од урбаното кафе е совршен избор за вашата модерна дневна соба или ансамбл за дувло. Неговата основа има нозе во форма на х, создавајќи геометриски интерес. Издржливата маса од калено стакло ја покажува архитектонската врска и го носи структурираниот дизајн низ рамката. Мерки 32 W x 32 D x 17h во. Модерен современ дизајн за вашата дневна соба, дувло и многу повеќе. Рачно изработената завршница се нанесува на челичната рамка. Карактеристики калено стакло врвот. Капацитетот на тежината е 40 килограми. Исчистете со мека, сува крпа; нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење. Карактеристики лесно склопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.