• Свеж
Поло кошула со кратки ракави на Georgeорџ Машки

Поло кошула со кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 270.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

Полиран и убав. Оваа машка маичка со кратки ракави од Georgeорџ е направена во мека, дише ткаенина. Карактеристиките на влага за губење на влага ви помагаат да се олади и да се исуши со заштита од сонце. Разновиден и удобен, овој машко поло врвот е совршен за еден ден на зелена или ден во канцеларијата. Исклучиво на. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : Плетен со рамен ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Машка перформанси Поло кошула од Georgeорџ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поло Маици За Мажи Дозвола Машки Свети Патрик Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула

ОРИГИНАЛНИ УНИКАТНИ И СТИЛСКИ УМЕТНИЧКИ ДЕЛА : кошулите Свети Патрик за мажи имаат раширена јака и крат�

DEN 2.67