• Свеж
Б91хз Кошули За Мажи Машка Мода Секојдневен Спортски Градиент Ревер Кошула Со Кратки Ракави Кошули За Вежбање Со Долги Ракави За Мажи Поло Маици За Мажи Црвена XL

Б91хз Кошули За Мажи Машка Мода Секојдневен Спортски Градиент Ревер Кошула Со Кратки Ракави Кошули За Вежбање Со Долги Ракави

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кошули За Мажи Машка Мода Секојдневен Спортски Градиент Ревер Кошула Со Кратки Ракави Кошули За Вежбање Со Долги Ракави За Менструација : Пролет и лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Бисерна мрежа. Тип На Шема : Печатени. Должина : Должина. Одговара : Одговара за големина. Она што го добивате : 1 Компјутер На Врвот. Пот-Отстранувач И Суво. Оваа машка поло кошула со кратки ракави Е изработена од мрежа за вентилација од меланж, која има материјал што ја отстранува Потта со технологија за брзо ладење што ја апсорбира влагата подалеку од телото за да ве одржува ладни и суви. ●Карактеристики€3-копчиња плакети, џеб на градите, украсување деколте и раширена јака, додава добро изработени шевови, што ги прави овие класични машки поло маици лесни за надополнување на панталоните или облекување на пар фармерки. ®Удобно, ова машки кошули за голф краток ракав изработен од мека мазна ткаенина, лесен, фитил за влага, меко рачно чувство, 76 насочно истегнување, удобно и дише ве одржува ладни.Издржливи плетени манжетни за ребра за дополнителна удобност. €Прилика}нашите машки кошули за голф се совршени за голф, тениска фитнес, трчање и други спортски активности на отворено, исто така идеални за деловно, работно и секојдневно носење. Одличен подарок за љубовници, семејства, татковци. ●Топли Совети}нашата машка кошула се вклопува во големината, големината на СТАРДАРД, конзистентна. Исушете на средна топлина. Анти-избледување, анти-пилинг, без промена на бојата, без брчки, без намалување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.