• Свеж
амидоа Менс Обични Кошули Кратки Ракави Копче Надолу Хенли Кошула Летна Мода Еднобојна Редовна Фит Спортска Поло Маица

амидоа Менс Обични Кошули Кратки Ракави Копче Надолу Хенли Кошула Летна Мода Еднобојна Редовна Фит Спортска Поло Маица

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

94"2 XL2 X-Large121642128cm/50.Ако не сте задоволни со жените врвот со цвеќиња, МОЖЕТЕ ДА го вратите БЕСПЛАТНО во рок од 30 дена!. Висококвалитетна ткаенина : оваа кошула е изработена од висококвалитетна ткаенина.76 " Големина : LSize.USUKEUBust Sleeve Length SSmall4834102cm/40. Карактеристики : секојдневна кошула, краток ракав, ревер, копче, моден дизајн, пролет, лето и есенска кошула. ● ПРИЛИКА} Врвовите Погодни За секојдневниот живот, училиште, канцеларија, работа, спортска облека, на отворено, плажа, фестивал, свадба, забава, шоу, костим, косплеј, Денот На Благодарноста, Божиќ, одмор, одмор,Туш За Бебиња, Роденден, Секојдневен, Коктел И Забава, Велигден, Свршувачка, Ден На Таткото, Фестивал, Четврти јули, Дипломирање, Ноќта На Вештерките, Само Затоа Што, Марди Грас, Меморијален Ден, Денот На Мајката, Денот На свети ПАТРИК Итн. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 128cm/50.17"MMedium61036108cm/42.39"Ракав : 36. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорпција на влага и ја отстранува потта.53 " questects que MENS Обичните Кошули Краток Ракав Копчето Надолу Хенли Кошула Лето Мода Еднобојна Редовно Се Вклопуваат Спорт Поло Маица.58" Должина : 72cm/28. Нашата облека е наменета За Азиски фигури, што значи дека е помала од нормалните Европски големини. Појавување : целиот овој елек е за да ве придружува во текот на летото и да уживате во летото.99 машки ленени кошули машки атлетски кошули дри со кратки ракави дри прилагодени поло маици за мажи бела маичка машки бели фустани кошули со долги ракави тенок фит истегнете бела маица сиви маици за мажи машки хавајски кошули смешни трамп памучни хавајски кошули за мажи со џебни машки фланелни кошули со долги ракави големи и високи светло сини поло маици за мажи машка маичка со џеб бели и црни дри фит поло маици за мажи поло маици мажи контактирајте не телефонски број за услуги на клиентите живо лице тел број црна маица. Погоден за соодветни јакни, кардигани, фармерки, шорцеви, секојдневни спортски панталони и комбинезони, погоден за пролет, лето и aut. ●ИСПОРАКА И ВРАЌАЊЕ ќе ја потврдиме пратката во рок од 24 часа и ќе ја испорачаме во рок од 5-15 дена.98" Должина : 73.35 " Големина : XLSize.16"ракав : 32. Измијте ги рацете со ладна вода или нежно измијте ја машината/не избелувајте/сушете на воздух.94 " Големина : 2 XLSize.37" Должина : 75cm/29. Ве молиме запомнете : хемиско чистење, перење, миење ладна машина/миење раце. Сезона : Пролет/лето : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : 65% памучен стил : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Кошули со Големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.