• Свеж
Машки Клиренс Панталони Ремен Со Пруги Патент Декорација Личност Мал Џеб За Стапала Секојдневни Панталони Армија Зелена 6

Машки Клиренс Панталони Ремен Со Пруги Патент Декорација Личност Мал Џеб За Стапала Секојдневни Панталони Армија Зелена 6

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Машки ремен со пруги патент декорација личност мал џеб за стапала секојдневни панталони карактеристика : 50% Памук, 50% полиестер моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Одличен дизајн : еластичен дизајн на половината, лесен за носење, еластичен, може да се прилагоди на различни групи луѓе.Затворање на врвка за влечење атлетски Тенок Фит Ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Содржина На Пакетот : 1 Х Машки Панталони Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 76см/29.92 "Колк : 134см/52.76 " Должина : 100см/39.37" . Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 81см/31.89 "Колк : 138см/54.33 " Должина : 102см/40.16" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 86см/33.86 "Колк : 142см/55.91 " Должина : 104см/40.94" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 91cm/35.83 "Хип : 146cm/57.48 " Должина : 106cm/41.73" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 96см/37.80 "Колк : 150см/59.06 " Должина : 108см/42.52" . Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 101см/39.76 "Колк : 154см/60.63" Должина : 110см/43.31 " ① Ткаенина,Совршена Дишење И Контрола на Мускулите, Дише, Мека И ткаенина што ја отстранува Влагата Ве Одржува Суви и Удобни.Имаат Второ Вклопување на кожата и Се Чувствуваат И Вајаат и измазнуваат Како Ниедна друга. `+Натпревар, Можете Да Одговарате На Кратки Ракави,Кошули,Џемпери, Џемпери И Други Врвови По Своја Волја. Едноставните Панталони Се Разноврсно Парче, А Различните Врвови Можат Да Покажат Различни Стилови. `+Прилика/Секојдневен/Дома/Работа/Училиште/Забава/Шопинг/Запознавање/Надвор/Свадба/Одмор / Трчање Стил. Погоден За цела сезона. 【Внимание-Нега На Предмети - Миење Раце Ладно, Бои Одделно, Само Белило Без Хлор Кога Е Потребно, Капете Суво, Не Пеглајте. Вашите чувства се нашата најголема мотивација. Ако наидете на некој проблем, ве молиме контактирајте со услугата за клиенти на време, и ние ќе го решиме за вас во прв пат!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.