• Свеж
Б91хз Машки Кошули Машки Кратки Ракави Машки Пролет Лето Знаме На Денот На Независноста Мода Обична Забава Плажа Со Лабав Принт Американско Знаме Со Кратки Ракави М

Б91хз Машки Кошули Машки Кратки Ракави Машки Пролет Лето Знаме На Денот На Независноста Мода Обична Забава Плажа Со Лабав Принт

DEN 80.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Машки Кошули Краток Ракав Машки Пролет Лето Денот На Независноста Знаме Мода Секојдневен Партија Плажа Лабава Печатење Кратки Ракави Четири сезони : во текот на целата година. Пол : Машки. Повод : Забава, патување. Материјал : Полиестер. Тип на режим : Печати. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : кратко. Одговара : големината што одговара. Дебелина : Стандард. Како да се мие : рачно перење, ладно перење, висат или воздух. Што е вклучено : Машка кошула Ретро Американско Знаме 4 јули Ден Маица. Моден дизајн, убава и удобна за носење кошула со знаме НА САД, Кул гроздобер патриотска машка маичка, Останува кул во топло влажно време. Ова е кошула со гроздобер знаме, така што бојата на кошулите не е бојата на стандардното знаме. Кошула со американско знаме за лето ; секоја пригода особено национални празници, спортски настани, меморијален ден, Ден на Независноста 1778 јули, Ден на Трудот, Политички Дебати и која било партија; доволно симпатична дури и за редовни денови за шик смел изглед. Висококвалитетно, меко чувство, редовно вклопување, удобно. Ткаенината се спротивставува на избледување, нема да се збрчка;Миење Раце или миење машини. Не избелувајте. Капе сува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.