• Свеж
Инктастична Среќен Божиќ Мрзливост И Лама Грда Џемпер Стил Маица

Инктастична Среќен Божиќ Мрзливост И Лама Грда Џемпер Стил Маица

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Среќен Божиќ Мрзливост И Лама Грди Џемпер Стил Маица Inktastic Среќен Божиќ Мрзливост И Лама Грди Џемпер Стил Возрасни Маица Машки Атлетски ХЕДЕР XL. Симпатична Божиќ подарок за љубителите на животните и зоолошката градина!. Земете го тој грд џемпер изглед без чешање и прегревање!. Сигурно ќе имате весел одмор во Нашата Среќна Божиќна Мрзливост и Маица Во Грд Џемпер Во Стилот на Лама. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. смешни хумор дедо мраз шамија снегулки дрво сијалица керол песна менс возрасни облека облека маици маици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.