• Свеж
Sportsенски спортски градник со беспрекорна ребра со ребрести

Sportsенски спортски градник со беспрекорна ребра со ребрести

DEN 447.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте се во овој спортски беспрекорен ребрестиот градник од Авиа. Ткаенината за влага ве одржува суво додека се пот, додека отстранливото подлога ви овозможува да го прилагодите вашето вклопување. Овој градник со ниско влијание е направен од беспрекорна ткаенина од ребра, која се чувствува како втора кожа и се движи со вас. Исклучиво на. Исчистете го деколтето за скут за не-шоу финиш под облеката. Беспрекорен опсег за удобност и поддршка. Влашка ткаенина од 4 начини на истегнување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.