• Свеж
Жените Плус Големина V - Вратот Пуловер Удобно Кратки Ракави Маица Блузи Црна XXXXL

Жените Плус Големина V - Вратот Пуловер Удобно Кратки Ракави Маица Блузи Црна XXXXL

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жени Плус Големина V-Пуловер На Вратот Удобни Маици Со Кратки Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн .4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Со материјал сличен на памук, мек и удобен за носење. секој вид на тренингот, или секојдневна употреба. Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Tops Size Bust Length Sleeve S110cm/43.31"79cm/31.10"20cm/7.87"M116cm/45.67"80cm/31.50"21cm/8.27"L122cm/48.03"81cm/31.89"22cm/8.66"XL128cm/50.39"82cm/32.28"23cm/9.06"XXL134cm/52.76"83cm/32.68"24cm/9.45"Size : SBust : 110cm/43.31"Length : 79cm/31.10"Sleeve : 20cm/7.87"Size : MBust : 116cm/45.67"Length : 80cm/31.50"Sleeve : 21cm/8.27"Size : LBust : 122cm/48.03"Length : 81cm/31.89"Sleeve : 22cm/8.66"Size : XLBust : 128cm/50.39"Length : 82cm/32.28"Sleeve : 23cm/9.06"Size : XXLBust : 134cm/52.76"Length : 83cm/32.68"Sleeve : 24cm/9.45"Големина табела : Големина : С Биста : 110см/43.31" Должина : 79см/31.10" Ракав : 20см/7.87"Големина : М Биста : 116см/45.67" Должина : 80см/31.50" Ракав : 21см/8.27"Големина : Л Биста : 122см/48.03" Должина : 81см/31.89" Ракав : 22см/8.66" стилски. ПРИЛИКИ : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус туника врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Женски Летни Врвови. Моден Дизајн-Класичен V вратот маица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Виемилав Женски Дуксери Со Долги Ракави Блок Во Боја Џемпери Од Вратот На Екипажот Туника Врвови Женски Маици

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см / 38.19" Рамо : 76см / 29.92" Рамо до ракав : 62см / 24.41" Должин

DEN 2.33

Женски Маици Цветни Боја Блок Симпатична Женски Врвови Ракав V Вратот Чипка Трим Врвови Блузас Casuales De Mujer Bonitas

Големина Карактеристики V Вратот, Цветни Боја Блок, 3 / 4 ракав бисер врвот за жени.80" Ракав : 44см / 17.29 " Долж�

DEN 3.33

Базиреј Женски Блузи Женска Модна Печатена Работна Униформа Со Џебна Маица Со Кратки Ракави Топла Розова Л

Bazyrey Womens Блузи Женска Мода Печатена Работна Униформа со Џебна Маица Со Кратки Ракави Црвена,Розова,Жешк�

DEN 231.84

Педорт Женски Врвови Трендовски Модни Лабави Туники Маици Кошули Со Кратки Ракави Жени Обични Крпеница Блузи Сива, Л

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Забава, Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : Секојд�

DEN 231.84