• Свеж
Женски Кошули Женска Удобна Маица Со Кратки Ракави Во Боја Вратот Горниот Контраст Боја Маица Вратот Краток Ракав Лабав Врв Розова Л

Женски Кошули Женска Удобна Маица Со Кратки Ракави Во Боја Вратот Горниот Контраст Боја Маица Вратот Краток Ракав Лабав Врв

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Женска Удобна Маица Со Кратки Ракави Во Боја На Вратот, Горниот Контраст Во Боја На Маица, Краток Ракав, Лабав Врв . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Розова,Виолетова,Темно Сина,Цијан,Црна,Бела,Портокалова,Кафеава Големина : S,M,L,XL,XXL,Xxxls Должина На Ракавот : Кратко Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, одмор, вработување, Патување Пакет Вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Блуза жени; работни блузи за жени канцеларија; жени врвови облечени обични; жени деловни обични врвови; блузи жени; блузи дами блузи; женски блузи за работа; слатки блузи за жени; фустани кошули за жени; блуза за жени облечени секојдневни; женска блуза; женски кошули и блузи; обични блузи за жени; женски облечени блузи; кошула блуза за жени; женски фустан блузи и блузи;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Базиреј Женски Блузи Женска Модна Печатена Работна Униформа Со Џебна Маица Со Кратки Ракави Топла Розова Л

Bazyrey Womens Блузи Женска Мода Печатена Работна Униформа со Џебна Маица Со Кратки Ракави Црвена,Розова,Жешк�

DEN 231.84

Педорт Женски Врвови Трендовски Модни Лабави Туники Маици Кошули Со Кратки Ракави Жени Обични Крпеница Блузи Сива, Л

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Забава, Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Стил : Секојд�

DEN 231.84

Женски Маици Цветни Боја Блок Симпатична Женски Врвови Ракав V Вратот Чипка Трим Врвови Блузас Casuales De Mujer Bonitas

Големина Карактеристики V Вратот, Цветни Боја Блок, 3 / 4 ракав бисер врвот за жени.80" Ракав : 44см / 17.29 " Долж�

DEN 3.33

Виемилав Женски Дуксери Со Долги Ракави Блок Во Боја Џемпери Од Вратот На Екипажот Туника Врвови Женски Маици

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см / 38.19" Рамо : 76см / 29.92" Рамо до ракав : 62см / 24.41" Должин

DEN 2.33