• Свеж
Тркалезно Копче Со Плисирано Врат Лажни Дводелни Маици Со Кратки Ракави Женски Блузи

Тркалезно Копче Со Плисирано Врат Лажни Дводелни Маици Со Кратки Ракави Женски Блузи

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Безвременскиот изглед може да биде трендовски. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Акценти : Плисирани. Одговара : Класичен. Должина На Облека : Редовна. Стил : Основни. Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. Содржина На Пакетот : . 1 x Жените Врвот Мода Графички Маици. Пуловер. Краток Ракав. Кружен Врат. Туника Маици.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Маици Цветни Боја Блок Симпатична Женски Врвови Ракав V Вратот Чипка Трим Врвови Блузас Casuales De Mujer Bonitas

Големина Карактеристики V Вратот, Цветни Боја Блок, 3 / 4 ракав бисер врвот за жени.80" Ракав : 44см / 17.29 " Долж�

DEN 3.33