• Свеж
Женски Маици Цветни Боја Блок Симпатична Женски Врвови Ракав V Вратот Чипка Трим Врвови Блузас Casuales De Mujer Bonitas

Женски Маици Цветни Боја Блок Симпатична Женски Врвови Ракав V Вратот Чипка Трим Врвови Блузас Casuales De Mujer Bonitas

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина. Карактеристики V Вратот, Цветни Боја Блок, 3/4 ракав бисер врвот за жени.80" Ракав : 44см/17.29 " Должина : 76cm/29.93 " Должина : 70см/27.50 " Должина : 74см/29.24" Ракав : 50cm/19. Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, овие Блузи За Жени Пердув Вратоврска Боја Печатење Фустани Блузи За Вечер Носат Долги Ракави V Вратот Секси Ладна Рамо Чипка Блузи е точниот дел што ви треба!?Дизајн : оваа Блуза со Чипка со Боја Со Пердуви се одликува со основна и класична, со умерена дебелина и дизајн што го намалува рестриктивното чувство на облека врз вас, ви носи кул и освежувачки, а дизајнот што се вклопува во близина му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Материјал : Овие УСУМА Женски Маици Цветни Бои Блок Слатки Женски Врвови 3/4 Ракав V Вратот Чипка Трим Врвови Блуза Casuales De Mujer Bonitas се изработени од памук И полиестер, меки на допир, удобни и дише за носење, лесни и издржливи, лесни за чистење и сушење, не се лесни за собирање или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, ви дава УДОБНО ИСКУСТВО СО НОСЕЊЕ.94" Ракав : 46см/18. : ХХ-Голема Биста : 108см/42.52 "Ракав : 47см/18.Големина На Табелата. : 4 X-Голема Биста : 116cm/45. : 3 X-Голема Биста : 112cm/44.67 "Ракав : 49cm/19. Големина.22 "Ракав : 43см/16.37" Ракав : 45см/17.?Политика за гаранција по продажбата : оваа кошула од чипка ги исполнува условите За Враќање, Враќање Или Замена.?Прилики : овие меки И слатки Блузи Од Чипка Против Вратот за жени се неопходна облека за повеќето жени и девојки, погодни за различни спортски активности, како што се трчање, јога, танцување, возење велосипед, теретана, фитнес вежби, џогирање итн. : Средна Биста : 96см/37.72" Должина : 72см/28.69 "Должина : 77cm/30. црни кошули од тантела чипка со долги ракави чипкани кошули за жени секси женски фустани врвови слатки врвови со долги ракави за жени врвови од тантела за жени врвови од тантела за вечерна облека женски блузи од црна чипка со долги ракави црни чипкани кошули за жени есенски пролетни врвови фенси врвови за жени врвови од чипка со долги ракави за жени секси женски блузи од тантела за жени облечени есенски блузи за жени западни кошули за жени в вратот чипка врвови за жени врвови., донесете порелаксирани и среќни времиња, може да се носат и во секојдневното патување кога носите или пазарувате, туризмот, откријте ја вашата добра фигура. блузи за жени слатки блузи за жени деловни секојдневни врвови женски врвови од тантела чипкани кошули за жени чипкани кошули од тантела женски кошули од тантела женски врвови од тантела чипкана кошула за жени врвови од чипка врвови од тантела за жени врвови од чипка со долги ракави за жени женски врвови од тантела врвови од чипка со долги ракави чипка врвни црни врвови од тантела црн врв од тантела чипка врвот женски чипка кошули чипка кошула жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Leylayray Блузи За Жени Мода Жените Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Свети Патрик Ден Печати Маица Блузи Пинк XXL

Leylayray Блузи За Жени Мода Жените Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Свети Патрик Ден Печати Маица Блуз

DEN 3.00

Мајки Ден Поддршка Дивиот Свет Подигне Мајка Тато Родители Трендовски Кратки Ракави Жени Графички Маици За Лето

Воведување на нашиот најнов додаток на линијата за женска облекастандардната Маица со кратки ракави! И�

DEN 2.33