• Свеж
Времето и времето на женскиот резервоар за време на времето

Времето и времето на женскиот резервоар за време на времето

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лесен за носење и лесен за убов. Резервоарот за време на времето и Tru комбинира стил и удобност за изглед што сигурно ќе стане хит. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Без ракави. Ниво на дизајн со трим на отворено. 50% полиестер/37% памук/13% рајон. Машина за перење. Увезени. Резервоар за В-врат за жени од време и Тру.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Глоквис Дами Со Еднобојна Маица Модни Блузи Обична Боемска Маица Против Вратот Маица Со Половина Ракав Пуловер

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Лабави Врвови, Женска Секојдневна Маица,

DEN 229.76

Leylayray Блузи За Жени Мода Жените Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Свети Патрик Ден Печати Маица Блузи Пинк XXL

Leylayray Блузи За Жени Мода Жените Повик Лабава Круг Вратот Краток Ракав Свети Патрик Ден Печати Маица Блуз

DEN 3.00

Кошули За Жени 4 јули Моден Ракав За Денот На Независноста Соодветен Тркалезен Врат Четврти Од Врвовите На Маиците

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (голе�

DEN 3.00