• Свеж
Моќна маица на жените

Моќна маица на жените

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изразувајте се со овие прекрасни маици за графички печати. Одликувајќи се со забавни графики и инспиративни цитати, овие тимови со кратки ракави се одлични подароци за пријатели и удобна опција за секојдневно носење. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графичка маица за печатење за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мајки Ден Поддршка Дивиот Свет Подигне Мајка Тато Родители Трендовски Кратки Ракави Жени Графички Маици За Лето

Воведување на нашиот најнов додаток на линијата за женска облекастандардната Маица со кратки ракави! И�

DEN 2.33