• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Аце мачка“ платно уметност од Корина Свети Мартин

Трговска марка ликовна уметност „Аце мачка“ платно уметност од Корина Свети Мартин

DEN 2601.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уметник : Корина Свети Марсинсубјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Корина Свети Мартин „Аце мачка“ платно уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumn Industries Cybercat футуристички очила за животни животни и инсекти Сликарство Нераспорен уметнички печатени wallидови

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 3.00

Bobcat Hipster Beanie животински свет животни и инсекти графичка уметничка галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 383.84

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ стари цветни ливчиња розови црни фотографии од платно за платно од страна на Елис Катарал, 30 40

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 768.00