• Свеж
Лубрисофт Хидратантна Крема оз. Пумпа Шише Без Мирис Лосион, Секој

Лубрисофт Хидратантна Крема оз. Пумпа Шише Без Мирис Лосион, Секој

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Генерички Во Споредба Со Лосион ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ Активни Состојки : ЦЕТИЛ АЛКОХОЛ-Н/А, ЛАНОЛИН АЛКОХОЛ АЦЕТАТ-Н/А, МАСЛО ОД ЛАНОЛИН-Н/Асоот И Помагаат Во Ублажување На Екстра-Сува Кожаглавен ЛОСИОН ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ ЦЕТИЛ АЛКОХОЛ-Н/А Белата Негување, богата и кремаста формулација ја навлажнува сувата кожа без бои или мирис. Комбинацијата на навлажнувачи збогатени со хранливи материи се апсорбира во сува кожа, оставајќи ја кожата да се чувствува помека, помазна и поудобна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.