• Свеж
Пневматски Мултифункционална Алатка Директно Рачка Лопата За Надвор Од Патот, Отворено, Преживување И Итни Случаи

Пневматски Мултифункционална Алатка Директно Рачка Лопата За Надвор Од Патот, Отворено, Преживување И Итни Случаи

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пневматска Повеќефункционална Алатка Лопата Со Права Рачка За Теренски Терен, Надворешен, Преживувач и Итен Случај Спецификација : Тип На Ставка : Пневматски Лопата Материјал : Легиран Челик, Алуминиумски Легури Дијаметар На Стеблото На Лопата : Прибл. 12мм / 0,47 Невообичаена Брзина : 3500бпм Работен Притисок : 0,5-0,7 Мпа Пакет Листа : 1 х пневматска Лопата2 х Лопата Глава 1 х Заеднички Забелешка : не користете прекумерен притисок, Заштитен Материјал Од Алуминиумска Легура : Оваа пневматска лопата користи точност тело од легура на алуминиумска легура со висок притисок, абење и пад погоден за терминска употреба. Убаво Движење : Нашата пневматска лопата усвојува убаво движење, производство на точност, стабилни перформанси, исто така, за операторот да размислува. Моќна Јачина : Оваа пневматска лопата прифаќа зајакнат цилиндар од легиран челик, со поголем капацитет и јачина на складирање, што може да ја подобри работната ефикасност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.