• Свеж
Сигурен Метро За Истегнување Едноделен Трпезариски Стол Со Еластичен Раб За Јадење Сив

Сигурен Метро За Истегнување Едноделен Трпезариски Стол Со Еластичен Раб За Јадење Сив

DEN 258.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Чистите линии и недооценената двобојна шема на решетката се потписите на Нашата Колекција На Метро што Се Протега. Оваа удобна ткаенина за истегнување контури на мебел за прилагодено вклопување. Заштитете го вашиот мебел од истурање, дамки, влакна од домашни миленици, нечистотија, гребнатини и гребнатини. Модернизирајте го вашиот изглед за неколку секунди!. Машина За Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дозвола Денот На Мајката Перница-Покритие Троседот Капак Перница Покритие Прилагодено Дома Декорација

Навлака За Перница За Покривање На Перница За Денот на мајката Прилагодена Декорација На Домот Специфи�

DEN 1.00

Школка Стол Покритие Нордиските Трпезарија Стол Slipcover Водат Без Раце Седиште Заштитник За Банкет Дома Декор Фунда Сила

Големина : Плс, погледнете ја нашата големина слика за детали Поради рачно мерење, ве молиме дозволете г�

DEN 1119.84