• Свеж
Хаит Дами Градиент Камо Печатење Сарафан Замав Леопард Печатени Кратки Мини Фустани Лето Кафтан Шпагети Без Ракави Фустан

Хаит Дами Градиент Камо Печатење Сарафан Замав Леопард Печатени Кратки Мини Фустани Лето Кафтан Шпагети Без Ракави Фустан

DEN 271.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип На Шема : Цветен Принт / Камуфлажа / Леопард Печатење / Печатење На Знамето На Денот На Независноста Боја На Знаме : Црвена, Зелена, Бела, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Ладна Должина На Рамената : над Должината На коленото Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето ,c Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Дизајн-Летен Цветен Сарафан За Печатење, Секојдневен Фустан На Плажа Со Возбуда, Боемски Фустани Со Маици Од Кафтан. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ткаенина : Полиестерски Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ласкање На Повеќето Типови На Тело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авамо дами Лулашки Фустани Цветен Принт Долг Сарафан Квадратен Врат Миди Фустан Жени Удобна Плажа Виолетова 2XL

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

DEN 271.68

Сарафани За Жени Фустани За Жени Забава Плус Големина Фустан Мода Лабава Туника Фустан Плажа Фустани За Жени

Име на ткаенина : Шифон Шема : геометриска шема процес : Шиење Потекло : Гуангжустил : Основна комбинирана

DEN 0.33

Женски Фустани Тркалезно Деколте Печатен Фустан За Сонце Над Коленото Мода Летен Фустан Без Ракави Виолетова XL

Оваа ткаенина За Фустан Над коленото Без Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зим�

DEN 2.67

Гдфун Дами Еднобојна Возбудлива Половината Фустан Една Цевка За Рамо Врвен Пакет Колк Фустан За Жени женски фустан

Големина : С Биста : 7682см / 29,9232,28" Половината : 6470см / 25,2027,56" Колк : 8692см / 33,8636,22" Должина : 58см / 22,83"Големина : �

DEN 2.33

Авамо дами Маица Фустан Цветни Печати Летен Сарафан Замав Кратки Мини Фустани Жени Секојдневен Одмор 14 XL

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип Н

DEN 271.68