• Свеж
Набоб Швајцарски Лешник, Т-Дискови За Системот За Топол Пијалок Тасимо

Набоб Швајцарски Лешник, Т-Дискови За Системот За Топол Пијалок Тасимо

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Набоб Швајцарскиот Лешник е вкусна, нежна, мешавина која комбинира ароматични ноти на лешник. Тоа ќе ги разбуди вашите сетила секој пат. Леснотија во светот на будење секое утро на слатка арома и вкусен вкус На Набоб Швајцарски Лешник Кафе Т-Дискови. Оваа заживувачка, но деликатна мешавина го прави совршен избор за вашата утринска рутина, обезбедувајќи богат вкус што сигурно ќе ја задоволи вашата желба за кафе. Поп еден во вашиот домашен систем за подготовка На тасимо за да уживате во речиси непосредна испорака на свежа, топла чаша за цевки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.