• Свеж
Атлантик Фле 22 Метал Пловечки Ѕид Полица, Во собата на 2, Бела

Атлантик Фле 22 Метал Пловечки Ѕид Полица, Во собата на 2, Бела

DEN 415.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако сакате да дадете изјава со вашите полици, ФЛЕКСИБИЛНИТЕ полици се за вас. И добивате две полици затоа што едната не е доволна. Белата завршница обложена со прав не само што изгледа и се чувствува скапо, лесно се чисти и ќе го одржува својот изглед во годините што доаѓаат. Користејќи комбинации НА Флекс V, Кратки и Долги Полици, можете да создадете огромен број уникатни аранжмани. Но, постои приказна зад Флексибилните Полици. Ти?ќе го добиете ВАШИОТ ФЛЕКС спакуван за да избегнете отпад, бидејќи еден рамен панел шарки за да создадете различни можности за полици. Тенки и цврсти, овие полици прават привлечни ѕидни акценти за складирање или прикажување во дневната соба, спалната соба, дувлото или на кое било друго место каде што сакате ДА СЕ СВИТКАТЕ. Обидете се да ги инсталирате под агол за нов изглед.За Атлантикот : Од 1985 Година, Атлантикот обезбеди стил и функција со квалитет и вредност. Со седиште во Јужна Калифорнија, Атлантик ги снабдува клиентите со производи во категории, вклучувајќи мебел, држачи за ТВ, складирање и организација, мебел и додатоци за игри и складирање медиуми. Познавања претставници на услуги на клиентите со седиште во САД се достапни за поддршка на 800-747-2660. Задоволството на клиентите Со Атлантикот?производите се клучен приоритет. ФЛЕКС Полици : ФЛЕКС 2-пакет полици. Челична конструкција обложена со прав. Лесно за чистење. Држи до 10 килограми. Само свиткајте и инсталирајте. Вклучени се инструкции и хардвер за монтирање на ѕид. Наредете СО ФЛЕКСИБИЛНИ Кратки И Долги Полици. Ограничена 1 година гаранција. Собрани димензии : 21,89" В х 6,06 "Д х 1,54" Ч, 1,4 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пловечки Полици Полица Монтирана На Ѕид Рустикална Бања Спална Соба Кујна Виси Складиште Пловечки Преграда

Карактеристики 1 Пловечки полици од рустикално Дрво : Подобрете ја убавината на просторот додека додава

DEN 2.00

Багажник за Складирање Монтиран на ѕид 1сет Мултифункционална Решетка За Складирање Држач за Отпадоци монтиран На Ѕид

Описоваа ставка може да се користи како полица или како украс Тоа е одлично за ѕид декор и складирање, и �

DEN 639.84

Пловечки Полици Злато, Полица Ѕид Монтирани Пловечки Полица Железо Материјал Форма За Дневна Соба За Спална Соба

Пловечки Полици Злато, Полица Ѕид Монтирани Пловечки Полица Железо Материјал Форма За Дневна Соба За Сп

DEN 2.33

Американски Уметнички Декор Мал Рустикален Врежан Дрво Декоративен Лебдечки Ѕид Монтиран Полица - Природно-24.25 Л 3 Ч 8.25

Додадете неколку уникатни, декоративни и функционални решенија за складирање во вашиот дом со оваа леб�

DEN 399.84