• Свеж
Златен допир Композитна Смола Патување Лаптоп И Таблет Штанд

Златен допир Композитна Смола Патување Лаптоп И Таблет Штанд

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Внимание корисници на лаптоп и навивачи на таблети : време е да се најде нов начин на работа. Престанете да се подгрбавувате над екраните додека работите на бирото или на патот. Со Движење! Лаптоп за патување и држач за Таблети, ќе имате совршено решение заonomономско работење, каде и да сте. Овој држач ќе го доведе вашиот екран на ниво на очите за да можете да ги одржувате рамената и вратот во усогласување и да го намалите напрегањето на очите. Со седум различни наклонети позиции на располагање, сигурно ќе ја пронајдете висината што е соодветна за вас. Овој држач тежи само една фунта и лесно може да се лизне во торбата на вашиот лаптоп. Но, немојте да бидете измамени : направен од композитна смола, овој силен пластичен држач може да собере до 17-инчни тетратки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.