• Свеж
Вино непроaирно цврсто ребскорд кујнски завеси Избор на ниво на валенција или замав

Вино непроaирно цврсто ребскорд кујнски завеси Избор на ниво на валенција или замав

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие кујнски завеси од риболов се цврсти непроaирни завеси во боја со вертикално ребра што додаваат боја, додека обезбедуваат приватност и топлина. Овие кујнски завеси од риболов се цврсти непроaирни завеси во боја со вертикално ребра што додаваат боја, додека обезбедуваат приватност и топлина. Појавувањето на Валенс и Сваг пар го комплетираат прилагодениот современ ансамбл во голем број на модни бои. Изберете од 24 "x 54" или 36 "x 54" Ниво пар, 38 "x 54" Swag пар, или 12 "x 54" Карактеристики на валенција : Увезено. Ткаенина : 100% полиестер. Бои на располагање : морнарица, светло сина, бела, мудрец, вино, сива, црвена, таупе. Машинска миење ладна вода нежен циклус. Без белило. Линија суво. Топло железо доколку е потребно. Мерења : Пар за бришење : 2x - 38 "Висина x 27" Ширина секоја - 54 "Вкупна ширина. 24" Ниво : 2x - 24 "Висина x 27" Ширина секоја - 54 "Вкупна ширина. 36" Ниво : 2x - 36 "Висина x 27 "Ширина секоја - 54" Вкупна ширина. Валент : 1x - 12 висина x 54 "ширина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.