• Свеж
Добро ткаени Топкапи Новара Медалјон Ориентал Беж гроздобер потресена 5'3 7'3 Област килим

Добро ткаени Топкапи Новара Медалјон Ориентал Беж гроздобер потресена 5'3 7'3 Област килим

DEN 1065.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изгледаат инспирација од историските отпечатоци на колекцијата Топики, давајќи им на боемскиот раб со потресен изглед и современи бои. Нејзиниот куп со потресен изглед е нагласен со мулти-нивоа предива за уникатен, димензионален изглед и пријатно меко чувство. Меки, 0,35 "предиво од предиво . Класични природни и модерни светли палети на бои . изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен) . пролеа бесплатно предиво . безбедно за дрвени подови . трајни и лесни за чистење . употреба Се препорачува подлога за килими за да се продолжи животот на вашиот килим и да се спречи менување и лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.