• Свеж
Текстил за домашни текстуални текстуални текстура од 2 парчиња текстура вез на турски памук украсен сет за пешкири за бања, 27 54

Текстил за домашни текстуални текстуални текстура од 2 парчиња текстура вез на турски памук украсен сет за пешкири за бања,

DEN 960.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен на јасна бела граница. Овие меки и луксузни крпи и нудат трајна апсорпција и супериорна издржливост. 100% премиум турски памук. Извонредно апсорбиран и брзо сушење. Достапно во низа прекрасни бои за крпи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Текстил за домашни текстуални текстуални текстура од 2 парчиња вез на турски памук украсен сет за миење садови, 13 13

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

DEN 440.00

Текстил за домашни текстуални текстуални текстура од 2 парчиња вез од турски памук, украсен рачен пешкир, 16 30

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

DEN 223.84

Текстил за домашни текстуални текстуални текстура од 2 парчиња вез на турски памук украсен сет за миење садови, 13 13

Зелената колекција на пешкири Моника има елегантен метален мотив на сртот со вашиот монограм извезен н�

DEN 1.00