• Свеж
Аркрајт Од Платнени Салфетки За Вечера-Темносина-Квалитет На Ресторанот-20 20

Аркрајт Од Платнени Салфетки За Вечера-Темносина-Квалитет На Ресторанот-20 20

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

со заоблени рабови за покривање на голема површина. Еднократно. Издржлив. Ние го користиме нашиот увид, глобалната мрежа и куповната моќ за да најдеме совршена мешавина на квалитет и цена-точка за следните индустрии : бизнис, земјоделство, еколошки услуги, здравствена заштита, угостителство Јансан и пошироко! Брендот ви обезбедува совршени Салфетки Од Марипоза достапни на денешниот пазар со истражување, тестирање и темелно дизајнирање на неговите производи. КВАЛИТЕТ : колекцијата Салфетки Од Марипоза На Аркрајт е направена од 100% вртен Полиестер, дизајниран да се чувствува меко. ГОЛЕМИНА : Нашите платнени салфетки се со голема големина од 20 х 20 инчи. Овие салфетки се комерцијален квалитет и стил на ресторан. 100% Полиестер Со Меко Вртење. Рабовите со рабови и даваат цврстина и издржливост на салфетката. КОМПЛЕТ од 12 : 12-пакет Професионални и врвни квалитетни вртени поли салфетки се чувствуваат меки и елегантни.Аркрајт Марипоза Преголеми 20 Х 20 Платнени Салфетки За Вечера-Масовно Пакување од 25 колекцијата Салфетки Од Марипоза На Аркрајт е направена од 100% Вртен Полиестер, дизајниран да се чувствува меко. Многу размислување се става во процесот на производство На Салфетки Од Ткаенина Од Марипоза кои се многу издржливи. За НАС : со корените основани во 1947 Година, Аркрајт произведува висококвалитетен и вредносен текстил од производителите ширум светот. Овие салфетки за вечера стануваат помеки со последователни миења без разоткривање. Овие платнени салфетки стануваат помеки со последователни миења без разоткривање. Можете да пеглате потоа за свиленкаста мазна завршница или да оставите малку збрчкана за рустикален ленен изглед. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ овие откачени полиестерски салфетки ќе го подобрат амбиентот на вечерите и ќе донесат поп-боја во секој ресторан, свадба, печење, угостителски настан, кујни, кафуле, хотел или домашна вечера. Цврстите Салфетки одлично функционираат како крпи за раце, изгледаат совршено на масата или на подлоги. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : машина за перење со топла вода, Падне Сува Ниска (Не белилото). Овој комплет салфетки е совршен за бизнис, кујна, готвење, забави за скара и роденденски забави. Рабовите со рабови и даваат цврстина и издржливост на салфетката. Ние го цениме вашиот бизнис и со нетрпение очекуваме да ви служиме! Масовно 25 Пакување Салфетки за Вечера. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : овие откачени полиестерски салфетки ќе го подобрат амбиентот на вечерите и ќе донесат поп-боја во секој ресторан, свадба, печење, угостителски настан, кујни, кафуле, хотел или домашна вечера.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Град и Земја Живеат Лексингтон Салфетки 20x20 Плоштад, Машина Отпорна На Дамки Памучен Полиестер Што Се Пере 4-Пакет, ' Рѓа

Додадете елегантен акцент за поставување поставки со Градот И Земјата Што Живеат Лексингтон Сет од 4 Са�

DEN 279.84