• Свеж
Крикут Холографски Винил, Злато-12 х48

Крикут Холографски Винил, Злато-12 х48

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Не станува збор за страв од посветеност, па дури и за вашите постојано менувачки вкусови, расположенија или преференции, туку за слободата! Крикут Винил ви овозможува да креирате лесно отстранливи налепници, етикети и многу повеќе за персонализирани кујнски контејнери, капаци за електронски уреди, прозорци за автомобили и што било друго што го посакува вашето срце. Со секоја боја под виножитото, од светла, смела и плажа до величествена и софистицирана, ќе ја најдете совршената нијанса за секој проект. За употреба со сите машини За сечење Крикут. Крикат Холографски Винил 12 " Х48 " Ролна-Злато.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.