• Свеж
Голи Република Минерални ЗАШТИТЕН ФАКТОР Спорт Сончање Стап, 0. Оз

Голи Република Минерални ЗАШТИТЕН ФАКТОР Спорт Сончање Стап, 0. Оз

DEN 166.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Знаеме како е кога сте во движење и сакате да останете заштитени. Затоа Голата Република го создаде овој моќен минерален спортски стап за еко - свесниот авантурист во сите нас. Не-Нано Цинк Оксидот штити физички, а не хемиски и обезбедува широк спектар наerage/УВБ покриеност со 80 минути водоотпорност. Природен мирис на кокос ванила и лесна апликација ќе ви помогнат да се изладите дури и во најекстремни услови. Не успорувај, Голата Република те покри! #ГОБАРЕ НАДВОР Без Активни Хемиски Креми за Сончање. Лесна Апликација. Гребен-Пријателски.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Море и Ски Надвор Од Ув Хидратантен Спреј За Сончање, ЗАШТИТЕН ФАКТОР со Широк Спектар 30, Мирис На Цитрус, оз

Море и Ски надвор од ув општа заштита спреј магла гребен пријателски spf30 обезбедува широк спектар protection

DEN 223.52

Банана Брод Светлина Како Воздухот Се Соочува Гребен Пријателски Лосион За Сончање, ШИРОК Спектар ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50

Светлината на Бродот со банана Како Воздух е формулирана за да обезбеди безбедна и ефикасна заштита ОД b

DEN 0.33