• Свеж
Дон Бруно Кростини, лук и билка, Оз

Дон Бруно Кростини, лук и билка, Оз

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лукот и билката Кростини се тенки, парчиња леб што се тости во рерна што гори дрво додека не се совршено јасни. Истурете во сад или ставете на чинија за лесна и вкусна закуска. Совршен за грицкање или забава. Нулта грама транс маснотии. Ова е производ на Италија Дон Бруно Кростини, лук и билка, 7 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.