• Свеж
Женски Небулозен Максфит Костим За Капење

Женски Небулозен Максфит Костим За Капење

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Durafast lite® - најтрајниот материјал НА TYR - се користи за создавање на костим за капење mneb7a, кој ја комбинира јачината и постојаноста на бојата на полиестерот со удобноста на спандексот. Максфитот, со средно деколте, дебели/потпорни ремени, клучалка назад, умерено исечена нога и живописна шема, е одличен за спортисти кои претпочитаат поширока покриеност за време на секое пливање. Костимите за капење со перформанси НА ТИР се целосно обложени, обезбедуваат ЗАШТИТА од сонце од 50+, слобода на движење од 360 степени и антибактериска постава за свежина. Сите костуми На durafast lite® се отпорни на хлор и имаат време на изведба од 200+ часа. Тир Женски Небулозен Максфит Костим за Капење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.