• Свеж
За Жени Труба Ракав Ирска Кошула Фустан Со Корсет Традиционален Фустан Жени Готски Ретро Фустан Со Корсет Со Долги Ракави Женски Фустани Полуобични Каки М

За Жени Труба Ракав Ирска Кошула Фустан Со Корсет Традиционален Фустан Жени Готски Ретро Фустан Со Корсет Со Долги Ракави Женски

DEN 447.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезона : Fall. Пол : Жени. Повод : . Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Неправилна. Должина : Редовно. Сихуета : Молив. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Големина шема : . Големина : S Биста : 112cm/44.09" Половината : 100cm/39.37" Должина : 98cm/38.58"Големина : M Биста : 117cm/46.06" Половината : 104cm/40.94" Должина : 100cm/39.37"Големина : L Биста : 122cm/48.03" Половината : 108cm/42.52" должина : 102см/40.16"големина : xl Биста : 127cm/50.00" половината : 112cm/44.09" Должина : 104cm/40.94"големина : Xxl биста : 132cm/51.97" половината : 116cm/45.67" Должина : 106cm/41.73"Големина : xxxl биста : 137cm/53.94" половината : 120cm/47.24" должина : 108cm/42.52"големина : xxxxl биста : 142cm/55.91" половината : 124cm/48.82" должина : 110cm/43.31"големина : xxxxl Биста : 147cm/57.87" половината : 128cm/50.39" должина : 112см/44.09" повод : Тоа Е Фустан за секојдневно секојдневно, плажа, одмор,дом, Клуб, канцеларија, работа, шопинг, Дипломирање, Училиште, Забава, одмор, свадба, состаноци, вечерна вечера, Матурска, итн. Ве Молиме Изберете Ја Вашата Соодветна Големина Според Нашата Табела Со Големини. Спарување Очила За Сонце, Модерна Капа Или Високи Потпетици, Ќе Бидете Попривлечни. Труба Ракав Дизајн, Долг Фустан,. Инструкции За Перење : Машина За Перење, Рачно Перење Ладно, Суво На Воздух, Ниско Железо Доколку Е Потребно. Полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Корсет Корсет Врвен Обликувач На Телото Корсет Бистри Модни Корсети За Вежбање Врвови Биста Елече Биста

градници за долна облека за жени јога градник и панталони градник за склекови без долна жица женски гра�

DEN 2.67

вожидаоке фустани за жени готски ретро фустан со корсет со долги ракави женски фустани летни фустани за жени

59 "Должина : 105cm / 41 Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108cm / 42.71" Ракав : 63см / 24.59" Должина : 1

DEN 287.84

Babysbule Жени Пижами Дозвола Жени Долна Облека Корсет Цврста Чипка Долна Жица Муслин Облека За Спиење Долна Облека

Женски Долна Облека Корсет Цврста Чипка Долна Жица Муслин Облека За Спиење Долна Облека Карактеристики

DEN 287.84

Женски Корсет Уред За Обука На Половината Тесна Мрежа Обликување На Телото Дишење Обликување На Телото Хеланки

Големина : Половината : 5664см / 22,0525,20" колк : 7280см / 28,3531,50" Должина : 39см / 15,35" Големина : Б Половината : 6068см / 23

DEN 3.33