• Свеж
Поп-тартс лимон жлеб Фросна розова лимонада Инстант за појадок тостер колачи, Оз, кутија за броење

Поп-тартс лимон жлеб Фросна розова лимонада Инстант за појадок тостер колачи, Оз, кутија за броење

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте ги сите во жлебот со овие поп-тартс лимон жлеб розови колачи со лимонада тостер. Вклучува една, 27-унца кутија од замрзнати розови лимонада поп-тартс жлеб. Секој залак е преполен со розов вкус на лимонада со пријатна кора од тесто, неодоливо мрзнување комплетно со забавен дизајн и полнење со гушавост. Погледнете дали можете да ги соберете сите 10 карактери! Можете да му служите на топло тостери на вашето семејство со тоа што ќе ги ставите во тостер или да ги загреете во микробранова печка. Тие исто така прават одлична закуска; Ставете ги во кутии за ручек, пробајте ги како после училишните третмани, или спакувајте ги за спортски игри, кампување, патни патувања и трчање. Замрзнете ги за разладен десерт, забијте ги во чаша ладно млеко или уживајте во нив веднаш од торбичката. Pop-Tarts се исто така вкусен начин да ги искористите пакетите за нега, торбите за добра и корпите за подароци. Има толку многу начини да се занесеме себеси или другите во текот на денот; Секој пат кога ќе ја искинете иконата торбичка за фолија, знаете дека чека лудо добро искуство. Полица-стабилна/ амбиент. Млеко-фрепеп-тартс лимон жлеб Фросна розова лимонада Инстант за појадок тостер колачи, 27 мл, 16 броење кутија : Вклучува една кутија со 27 унца во која има 16 колачи со тостер; Осум торбички вкупно, две колачи по торбичка; Спакувано за свежина и одличен вкус. Добар извор на три Б витамини; 0 G транс маснотии; Содржи состојки со пченица и соја. Храна подготвена за патувања совршена за кутии за ручек, закуски по училиште и моменти што се одвиваат; Уживајте од пакетот или топло од тостер или микробранова печка. Меки колачи со тостер со мрзнување и забавни дизајни на ликови однадвор и гушаво се пополнуваат внатре. Започнете го денот со кора од тесто и сладок вкус на розова лимонада; Вкусно, семејно омилено утринско третирање што е одлично за деца и возрасни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.