• Свеж
Бензара Современа Кожа Кочија Дневна

Бензара Современа Кожа Кочија Дневна

DEN 8463.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Салонот за кочии можеби е безвременски главен дел од дизајнот на ентериер, но Салонот За Кочии За Современа Кожа бензара ги носи работите во сосема нова насока. Оваа кочија дневна има остар модерен изглед со закривени метални нозе завршени во остар нерѓосувачки челик. Перницата и рамката се обложени со мека, грутка пена за целосна удобност без разлика дали читате, сонувате или дремнете попладне. Црната кожа го тапацира парчето, нагласено со квадратно тафтување. Потпирачот за грб може да се спушти рамно на седиштето за да се создаде дневен кревет за кратко време. Димензии : 59 L x 33.5 W x 35.75 H во. Цврста метална конструкција. Полиран нерѓосувачки челик нозе. Обилно обложено со мека пена. Црна кожна ткаенина со квадратно тафтување. Прилагодлив потпирач за грб. Не е потребно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.