• Свеж
Подобри домови и градини Флин Мид век модерна тапацирана клупа, повеќе бои

Подобри домови и градини Флин Мид век модерна тапацирана клупа, повеќе бои

DEN 1192.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

Инспириран од дизајнот на средината на век, подобриот домови и градини Флин-тапацирана клупа создава стилски додаток на влезната врата или дополнително седење за гостите. Зашиеното и зафатено седиште со конусни цврсти дрвени нозе му даваат класичен изглед. Пар со други предмети од колекциите Флин и Рид за да го завршите вашиот простор. Користете го на крајот од креветот за класичен изглед, ставете го под голем прозорец, создадете дополнително седење во канцеларијата или додадете малку шарм во вашата дневна соба. Идеално е за кој било простор на кој му треба дополнително седење. Подигнете го вашиот домашен стил со подобри домови и градини Флин -тапацирана клупа. Од случаи на книги до ТВ -штандови, Мебелот за подобри домови и градини е дизајниран да ви помогне да го организирате вашиот дом. Побарајте нова облека за облеката, прикажете ги омилените книги со библиотека или креирајте ја вашата канцеларија со биро и организатор на коцка. Findе најдете и кујнски и трпезариски маси и столчиња, мебел за дневна соба и мебел за деца. Подобри домови и градини Флин-тапацирана клупа, Оникс : Стил во средниот век. Солидни дрвени нозе со дамка во боја на пекан. Мека ткаенина. Лесно собрание. Пар со други предмети од колекциите Флин и Рид. Димензии : 44,00 "L x 19.00" W x18.00 "H (111,76 cm x 65.532 cm x 76,2 cm). Модел# BH160225903.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.