• Свеж
Версајт Рашири Софа Лизгање Кауч Капак За Перница Каучот Мебел За Миленичиња Заштитник Со Еластична Дното, Софа Големина, Песок

Версајт Рашири Софа Лизгање Кауч Капак За Перница Каучот Мебел За Миленичиња Заштитник Со Еластична Дното, Софа Големина, Песок

DEN 815.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој прекрасен мебел H. VERSAILTEX slipcover 1 парче не само што може да спречи нечистотија, туку и да го обнови вашиот кауч дома!Карактеристики на производот : ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ : овој иновативен капак на каучот во стилот на 1 ПАРЧЕ е изработен од издржлива и плетена жакард ткаенина со висок истегнување. Високо препорачливо и за т перница и за кутија перница софасфул ЗАШТИТИ : Овие навлаки за лизгање на софата се бујни, живописни и удобни. Спречете го вашиот мебел да се истури, дамки и кинење на секојдневниот живот. Одличен избор за домови со деца и домашни миленици DECЕТСКИ ДЕКОР : овие надградени навлаки за лизгање прифаќаат нови тонови и елементи, се менуваат со годишните времиња и ја изразуваат вашата личност. Заштедете пари со продолжување на животниот век на вашиот стол/љубовно седиште/тросед, свртете ги сите погледи кон прскањето на бојата што ќе го оживее секој простор со младешки сјајнон ЛИЗГАЊЕ : Без Напор за инсталација (водете фотографии во оригинален пакет), зашиени со дебели еластични јамки на дното за да ги покриете основните рабови, високо препорачани и за софи од кожа и за ткаенинаповеќе Избори : Стол (1 седиште), ширина на вклопување помеѓу 32-48 инчи / љубовно седиште (2 седишта), ширина на вклопување помеѓу 58-72 инчи / тросед (3 седишта), ширина на вклопување помеѓу 74-88 инчи / преголем тросед (4 Седишта), ширина на вклопување помеѓу 89-105 инчи бои : цврсти во бургундска / сива / кафеава / морнарица / песок / мудрец / слонова коска / црна / Тегет И Повеќе нови доаѓаат инструкции за нега без брчки за лесно одржување. Машинско перење на студ, не избелувајте, исушете се ниско и без железо.Поради различни монитор или екрани, боите можат малку поинаква како што гледате, но никогаш не се менуваат атракции. Изработени од 85% полиестер и 15% спандекс. За големината на софата, најдобро се вклопуваат софи широки 74-88 инчи. Спречете го вашиот мебел од дамки, абење и кинење. Зашиени со дебели еластични јамки на дното. Машина за перење за лесна нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Чанта За Складирање Грав За Домаќинство Мрзливи Столици За Софа Водоотпорен Капак За Издуван Кауч за Дневна Соба

Цврста Боја Мрзливи Троседот Покритие Со Рачка, Модерна Без Полнење Грав Торба Капаци, Мебел Заштитник �

DEN 447.52