• Свеж
31 88 0.53 Аква Олефин Полипропилен Област Килим

31 88 0.53 Аква Олефин Полипропилен Област Килим

DEN 2360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој кралски голем тепих е безвременско парче што треба да го додадете во вашиот внатрешен дизајн. Овој класичен килим е исполнет со нијанси на аква сина и чиста бела боја. Користејќи сложен дизајн и голем медалјон во средината, оваа подна обвивка ќе биде врв на декорот на вашата соба. Овој машински изработен килим има рачно врежан дизајн и е отпорен на дамки и избледување за вашите потреби за животниот стил. 31" х 88" х 0.53 " Аква Олефин/Полипропилен Област Килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Жолти Килими Од Традиционална Област, 6'9'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 3.33

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Килими Од Индустриска Област, 2 '3'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1.33