• Свеж
Агли Компанија Затворен Правоаголник Ориентални Портокалови Индустриски Области Килими, 8' 12'

Агли Компанија Затворен Правоаголник Ориентални Портокалови Индустриски Области Килими, 8' 12'

DEN 1887.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Персиски Сини Килими Од Традиционална Област, 7' 10'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1599.20

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Ориентална Жолта Традиционална Област Килими, 7 ' Плоштад

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 2213.76

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Килими Од Индустриска Област, 2 '3'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 1.33

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционални Теписи Од Црвена Површина Од Домати, 5 '8'

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Традиционален Сос Од Домати Црвени Теписи, 5 'х

DEN 0.33

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Ориентална Тиркизно Сина Индустриска Област Килими, 6 ' Плоштад

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 0.67

Мохавк Домашна Призматична Енола Греј Преодна Украсна Прецизна Печатена Површина Килим, 10' х14', Сина И Сива Боја

Сликарски инспирирани перења од златна, сина, чај и боја на јаглен античкиот племенски инспириран мотив

DEN 2.67

Агли Компанија Машина За Перење Затворен Правоаголник Ориентални Тиркизно Сини Килими Од Индустриска Област, 2 '3'

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем со�

DEN 3.33