• Свеж
Raider 13-1 2 Заменете го капачето за гас на снежните мотори со мерач

Raider 13-1 2 Заменете го капачето за гас на снежните мотори со мерач

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако сте ја изгубиле или оштетиле капачето за гас, завртката на рајдер на капачето со гас со мерач нуди совршена замена. Целиот пластичен траен дизајн одговара на различни модели. Карактеристики Вклучен заптивка за да се обезбеди исклучителен заптивка и приложениот мерач претставува одличен начин да се следат нивото на бензинот за да се избегне да се заглави на патот што помалку патувал. Со завртката на Raider на капачето и мерачот, ќе добиете долготрајни, висококвалитетни перформанси и ќе ја одржувате вашата машина непречено. 13-1/2 "Мерач на гас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.