• Свеж
Сончево 94,5 51,5 шатор на плажа

Сончево 94,5 51,5 шатор на плажа

DEN 687.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Големина : 94,5x 51,5x 51,5 инчи (240x131x131cm); Ткаенина : 190t Полиестер тафта сребрена обвивка/црна Б3 шифрирана мрежа (со патент). Лесно горе -долу : Ова засолниште за сонце на плажа може да биде неверојатно лесно да се постави и да се симне за една минута сам. Лесна, автоматска рамка за фиберглас ја прави оваа крошна на плажа за лесно носење. Обложени материјал за дополнителна УВ заштита. Пакетот вклучува : 1 x шатор за кампување, 1 x носење торба и 6 влогови сончеви 94,5 "x 51,5" шатор за плажа : засолниште за сонце на плажа крошна сенка. Кампување се појавува. Шатор на отворено. Преносен водоотпорен. W Carry Tag.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.