• Свеж
Оптека 0. HD Широк Агол Објектив За Sony DCR-DVD101, DVD102, DVD105, DVD205, DVD301, DVD305, DVD605, DVD705, DVD755, DVD91, HC20, HC21, HC26, HC28, HC30, HC32, HC32, Hc Дигитални Камери

Оптека 0. HD Широк Агол Објектив За Sony DCR-DVD101, DVD102, DVD105, DVD205, DVD301, DVD305, DVD605, DVD705, DVD755, DVD91,

DEN 751.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ништо не го менува начинот на кој го гледате светот Како ВИСОКА Дефиниција II, и ниту една компанија Не прави ВИСОКА Дефиниција II како Оптека. Во професионалниот амбиент, стаклената оптика На Оптека дефинира Висока Дефиниција. Променете го начинот на кој гледате на светот. Уживајте во извонредни детали, уживајте во подобрена јасност, уживајте Во Оптека. Бидејќи се вклопува точно над постојниот систем на објективи на вашата камера, широкоаголен конвертор влијае на целиот опсег на зумирање на објективот на вашата камера. Широкоаголен конвертор го зголемува вашиот агол на гледање-сцените вклучуваат повеќе Оптека 0,5 x HD2 Широкоаголен Објектив За Sony DCR - DVD101, DVD102, DVD105, DVD205, DVD301, DVD305, DVD605, DVD705, DVD755, DVD91, HC20, HC21, HC26, hc28, hc30, hc32, hc36 Дигитални Камери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.